close
تبلیغات در اینترنت
صرفا جهت اعتدال!// مردم از ترس آمدن دوباره شما و از روی نفرت از جنابعالی رقیبتان یعنی عدالت را برگزی

فَاسْتَقِمْ -استقامت کن!

دیدم این روزها رسانه ها جو رو بد جوری به سمت مدح اکبرشان برده اند فلذا از آنجایی که اکثریت مشی اعتدال را برگزیده اند گفتیم برای به تعادل رساندن فضا ما هم چکشی بر میخی بزنیم!با این توضیح که هاشمی هیچ گاه برای من قطب نبوده گرچه نخواسته ام او را رجم کنم اما کم از او شیطنت نشنیده ایم! بهترین حالت هاشمی در نظر من دوران ابتدائی ام بود که عکس او را در فانوس های کاغذی همراه عکس امام و آقا در ایام الله بهمن ماه همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی می دیدیم هر چند رهبرمان را می شناختیم اما نمی دانستیم هاشمی کیست…

banner
جستجوگر پیشرفتهدیدم این روزها رسانه ها جو رو بد جوری به سمت مدح اکبرشان برده اند فلذا از آنجایی که اکثریت مشی اعتدال را برگزیده اند گفتیم برای به تعادل رساندن فضا ما هم چکشی بر میخی بزنیم!با این توضیح که هاشمی هیچ گاه برای من قطب نبوده گرچه نخواسته ام او را رجم کنم اما کم از او شیطنت نشنیده ایم!
بهترین حالت هاشمی در نظر من دوران ابتدائی ام بود که عکس او را در فانوس های کاغذی همراه عکس امام و آقا در ایام الله بهمن ماه همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی می دیدیم هر چند رهبرمان را می شناختیم اما نمی دانستیم هاشمی کیست ورئیس جمهور چیست؟!

همان موقع هم سبز و سفید و قرمز برامان مهم بود و رهبرامان مقدس،ما کودکی روستایی بودیم و نمی دانستیم اطرافمان چه می گذرد از زندگی تنها چکه های سقف و زمستان های سرد و ریزش دیوار خانه هایش بود و کوچه ها و محله های گلی اش که با چکمه باید مسیرمان را می رفتیم،
زمان می گذشت و من قدری بیشتر از اطرافم می فهمیدم،اواخر ریاستتان به شهر ما آمدید ،من هم همراه با مادرم برای کنجکاوی به دیدن شما آمدم گرچه در آن دیدار لنگه دمپایی من گم شد اما باور کنید به خاطر آن دمپایی دلگیری ای از شما ندارم!
انتهای دولت شما بود و در جو انتخابات یادم هست مردم روستا از روی نفرت به شما و جامعه ای که شما برای آنها ساخته بودید به تدبیر صاحب شعار سه سید فاطمی امیدوار شده بودند و به رقیبتان رای دادند!
آن دوران هم من هنوز نوجوانی بودم و از سیاست چیزی نمی دانستم اما یادم هست در مجلسشان شما را خرد کردند، یادم هست در مجلس دعوا بود، یادم هست به مقدساتمان در برلین توهین کردند...


دوران آنها هم به سر رسید و پس از سالها توهین به مقدسات، همین دهاتی ها و روستایی های دوستدار شعار سه سید فاطمی و یا علی از تو مدد! با دیدن رایحه عدالت دوباره انقلاب را حس کردند ساده زیستی کسی زیر زبانشان مزه کرد و پس از شانزده سال ریاست جمهوری پس از حضرت امام درک مردم این بود که حقشان را خورده اند و از ترس آمدن دوباره شما و از روی نفرت از جنابعالی رقیبتان یعنی عدالت را برگزیدند!
طبیعی بود که همه صاحبان 16 سال گذشته روبروی او خواهند ایستاد،شما و کسانی که شما را در مجلس ششم ضایع کردند مخالف انتخاب مردم بودید تا اینکه پس از طی شدن خدمات دولت نهم و البته ضعف هایی، تصمیم گرفتید آستین هایتان را بالا بزنید و خدماتش را ضایع و ایراداتش را درشت نمائید!اما مردم شهر ما می دیدند که بیمارستانی که شما آنرا افتتاح کردید در همین دولت واقعا افتتاح شد،

با همه توانی که جنابعالی،مهدی،فائزه و خانمتان و شاید سایر اعضای خانواده !  انجام دادید احمدی نژاد با اعلام حمایت جنابعالی از رقیب اصلی اش دوباره داغ رسیدن به دوران شما را برای مردم تازه کرد تا این بار با رکوردی 25میلیونی دوباره رای به 4 سال مقابله با شما بدهند،

شما هم مثل قبل تر از آن انتخابات را مورد تردید قرار دادید و به جمهوریت نظام توهین کردید شما مردم شهرهای کوچک و روستاها(همان هایی که باید زیر چرخ توسعه له می شدند!) را نمی دیدید و گمان می کردید مردم همسایگان خانه شما هستند!
در آن ایامی که نظام و ارزشهایش از هر سو مورد هجمه بود زمانی که در روز مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا شعارهای نه به فلسطین و همراهی با آمریکا داده شد، ما دفاعی از سوی جنابعالی ندیدم و جز حرف های پر نیش و کنایه چند پهلو چیزی نشنیدیم،گرچه بعدا با سخنانی که در مورد آمریکا و اسرائیل زدید معنای سکوتتان را بهتر درک کردیم!
نظام در مقابل شما سعه صدر به خرج داد و البته برخی مقابل فرزندانتان!
مردم دل آزرده بودند از اینکه می دیدند فرزندان شما محاکمه نمی شوند! فرزندان شما که در ایام فتنه و در روز توهین به سید الشهدا هوس خوردن ساندویچ یا خریدن مانتو در حوالی سوت وکف زنندگان آنروز داشتند!(هر چند توهین کننده به دخترتان سریع دستگیر و حبس شد) لابد این هم باید به خاطر این باشد که برای برخی مقام اکبر از نظامی که با خون شهدا و خون دل امام بدست آمده مهمتر است و البته افراد در این نظام اسلامی هنوز در برابر قانون برابر نیستند هر چند به حکم مصلحت!
یا مهدی تان رفته بودند به وطن فتنه انگلستان،نمی دانم برای چه!تحصیل،تکمیل پروژه واحدهای دانشگاه آزاد پدر!...
هر چند طولانی شد اما فرزند عزیزتان به کشور بازگشت ،چند روزی هم دستگیر شدند اما با قید وثیقه ای نجومی آزادش کردید!و همین روزها بود که قاضی پرونده مهدیتان گفت که رسیدگی به پرونده ایشان حالا حالاها زمان می برد! شانس آوردیم آقا صادق! طرحهای مختلفی برای تسریع در بررسی پرونده آفتابه دزدها و چهار تا ارازل ریزه میزه عملی کرده اند! و الا معلوم نبود جای طول می کشد باید چه گفته می شد، باید به سید محمود ایوالله گفت که قاطع بود و با زدن سران فتنه ریشه فتنه را از جا کند

به هر حال بحمدالله!!! محاکمه مهدیتان هم قبل از انتخابات انجام نشد فائزه را هم که چند روز پس از دولت یازدهم محاکمه خواهند کرد،البته اگر پرونده نقصی نداشته باشد!آخر می دانید پرونده فرزندان شما هر روز در حال تکمیل شدن است و البته پرونده خود شما!
شکر خدا!به لطف کج روی های دولت در این سال های آخر بزنم به تخته حرفهای محیر العقول کم نزدید! زحمت بازتاب آنرا هم دوستان جنابعالی در داخل و دشمنان نظام اسلامی در خارج می دادند؛شما باید در انتخابات پیش رو پیروز می شدید می دانم!به مردم هم سخت می گذشت،دولت هم ضعیف شده بود فرصت هم برای کوبیدن بوسیله شما مهیا بود!


حالا دیگر خیلی ها از دولت ناراضی بودند مثل 8 سال پیش شما! زمینه را برای حضور خود مهیا دیدید و احساس تکلیف کردید برای آمدن، شما آمدید رد صلاحیت شدید اتفاقی از آمدن شما تا رد صلاحیتتان نیفتاد بجز اینکه مردم می دیدند باآمدنتان قیمت ها نزول پیدا کرد و با رد صلاحیتتان دوباره شد مثل ماه های آخر!!! مردم می دانند آقای رفسنجانی ،چیزی عوض نشده مردم هنوز هم با شما نیستند گرچه ممکن است برخی با کفش هنوز هم پشت سر شما الله اکبر!!! بگویند.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 39

:: مطالب مرتبط: ترک گناه، چند روش ساده , نقش معنویت در شبهای قدر سیاسی , یه رای دادنِِ "غیر" ساده! (مطلبی قابل ارائه در منبر و سخنرانی) , روح الله ,
نویسنده
نویسنده : سعید
تاریخ : [چهارشنبه 02 مرداد 1392 ] [ 20:14]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط دولت کریمه در تاریخ 1392/5/9 و 13:04 دقیقه ارسال شده است

سلام دوست عزیز ما هم دل خوشی از این خاندان نداریم ... خدا آخر عاقبت ما رو ختم به خیر کنه! خدا رو شکر امام زمام ظهور نکرد وگرنه به خاطر گرونی به سیب زمینی می فروختیمش! دوست عزیز این دوره یک امتحان بود من فقط نظر شخصیمو میگم شایدم غلط باشه اما مردم به بلوغ لازم برای ظهور آقا نرسیدن!!!! موفق باشی...اگز تمایل به تبادل لینک داشتی اطلاع بده!!!


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
ترک گناه، چند روش ساده تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394
آرامش.. تاریخ : دوشنبه 30 فروردین 1395
نقش معنویت در شبهای قدر سیاسی تاریخ : سه شنبه 04 اسفند 1394
یه رای دادنِِ "غیر" ساده! (مطلبی قابل ارائه در منبر و سخنرانی) تاریخ : دوشنبه 03 اسفند 1394
روح الله تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 43
کل نظرات کل نظرات : 52
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 2

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 77
باردید دیروز باردید دیروز : 7
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 85
بازدید ماه بازدید ماه : 113
بازدید سال بازدید سال : 573
بازدید کلی بازدید کلی : 15,029

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.227.186.112
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir